JobbanPBF

koniunkcja światów

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-03-24 05:19:14

Folke of the Radjlóst
Republika Radjlóst
Dołączył: 2020-03-08
Liczba postów: 135
Windows 7Chrome 80.0.3987.149

Do Króla Murzasichle, z Republiki Radjlóst

Szanowny Królu Murzasichle
Z uwagi na bliskość naszych granic chciałbym oficjalnie zaproponować pakt o nieagresji pomiędzy Republiką i Murzasichle. Z tego co mi wiadomo, macie waszmoście problemy z potworami, toteż nie chciałbym, abyście dodatkowo martwili się o swoje granice. Jeśli taka propozycja wam odpowiada, z chęcią rozważymy w przyszłości (to znaczy, kiedy będzie to bezpieczne) traktat handlowy lub może nawet inną formę współpracy.


Bardzo zależy mi na pokojowej i owocnej współpracy naszych ludów, toteż zapraszam waćpana Króla Rocha do Jötunnströnd na podpisanie paktu, skosztowanie naszego, wysokiej jakości, Radjlóskiego piwa oraz rozmowę prywatną, po której mam nadzieję będziemy mogli darować sobie oficjalne tytuły. Słyszałem, że wiele nas łączy - zarówno bliskość gór jak i... gwałtowność naszego przybycia na ten świat.


Z pozdrowieniami
Harold, Folke Republiki Radjlóst.

Offline

#2 2020-03-24 14:12:11

Grubby
Królestwo Murzasichle
Dołączył: 2020-02-27
Liczba postów: 37
WindowsChrome 80.0.3987.149

Odp: Do Króla Murzasichle, z Republiki Radjlóst

Folke Haroldzie,


Wielcem uradowany twą propozycją, i pakt o nieagresji podpisać chętnym choćby dziś. Pocznę przygotowania do wyjazdu od zaraz.
O Radjlóskim piwie dużom słyszał, i szczęśliwy będę, mogąc wypić je w tak dobrym towarzystwie. Oczywiście podobne podarki ze swojego dworu przywiozę.


Mam nadzieję że początek to będzie owocnej i szczerej przyjaźni między naszymi narodami.


Z szacunkiem,

Roch II, Król Murzasichle

Ostatnio edytowany przez Grubby (2020-03-24 14:12:33)

Offline

#3 2020-04-02 15:46:31

Folke of the Radjlóst
Republika Radjlóst
Dołączył: 2020-03-08
Liczba postów: 135
Windows 7Chrome 80.0.3987.149

Odp: Do Króla Murzasichle, z Republiki Radjlóst

Murzasichle z przyjemnością informuje, że w wyniku dalszych pertraktacji rozpoczęty został handel pomiędzy Republiką i Murzasichle.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
majnkraft - polskamilitaria - formcube - fflynnlive - ploteczkipodchmurka