JobbanPBF

koniunkcja światów

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-04-16 15:21:05

Gessler
Królestwo Kiranyaga
Dołączył: 2020-02-17
Liczba postów: 44
Windows 7Opera 67.0.3575.137

Braterstwo ludzi jest podstawą wszystkich ideałów

Przybyliśmy z bratnią pomocą dla Marchii Bagłanrajatu. Oburzył nas atak na naszych najbliższych sojuszników, bez wypowiedzenia wojny najechano Bagłanrajat, jedną z trzech pierwszych kultur w Naszym świecie.
Gdy gość łamie prawo gościnności i atakuje gospodarza wtedy gospodarz i jego rodzina mają prawo, a wręcz obowiązek, wyrzucić go z domu. Folke, sam jesteś sobie winny, atakując Marchię zaatakowałeś braterski układ.
To nie my zabiliśmy twoich obywateli, Ty to zrobiłeś myśląc że możesz igrać sobie z Marchią jak z dzieckiem. Mówisz żeś jest wielkim wojownikiem a bez honoru i rozsądku atakujesz kulturę i państwo starsze i wspanialsze od twojego.
Nie szanujesz naszych zwyczajów i świata do którego trafiłeś.  Krzyczycie o ludobójstwie cywili? A kim oni są jak nie potencjalną siłą militarną? Dziś mówicie o morderstwach nieuzbrojonych chłopów a jutro sami wyślecie ich na śmierć w lichych szatach z dzidami w rękach.
Mówicie że to ja jestem mordercą, ale ja tylko pomagam się bratu w potrzebie bronić przed bezprawnym najazdem.

-Król Okomfo Anokye III

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
krolestwolacjum - fflynnlive - yourdream - prawilnemordeczki - majnkraft